piwa

piwa

wtorek, 24 lipca 2018

Wódka Biały Bocian. Trunek, który skradł serca Polaków

Wódki nie mają łatwo. Jeśli nie posiadasz kubków smakowych degustatora, zapewne ciężko będzie Ci powiedzieć, czy dany trunek jest filtrowany przez węgiel, który został stworzony z żyta, który leżakował w dębowych beczkach.

Wódkę oceniamy przez pryzmat symptomów dnia poprzedniego, co jest złudne bo czy będziemy cierpieć z powodu kaca zależy od przynajmniej kilku czynników jak masa ciała, wypoczęcie, położenie nad poziomem morza.

Tym bardziej przed producentami tego wysoko procentowego trunku stoi ciężkie zadanie, jak wyróżnić wódkę na tle konkurencji i olbrzymiego wyboru, także butelek sprowadzanych z zagranicy?
Jednym ze sposobów jest oryginalna butelka, tak jak w przypadku Białego Bociana, która wyróżnia się nie tylko estetyką ale i funkcjonalnością. Płyn wygodnie się nalewa do niewielkich kieliszków, co razem z przyzwoitym smakiem spowodowało, że Biały Bocian na dobre zagościł przy biesiadnych stołach weselnych, na spotkaniach integracyjnych czy na tradycyjnych imieninach. Jak smakuje Bocian, ile kosztuje i gdzie można go nabyć w naszym felietonie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz